خدمات راهِ برد!

در اینجا با برخی از خدمات راه برد آشنا می شوید.

توضیح محصول

ما از «محصول» می نویسیم، از کالاها یا خدمات. از غذاها و مواد غذایی، از سنگها و خدمات درمانی، از ماشین‌آلات و از هر محصولی که پشت خود هویتی دارد. تا مردم با خریدشان حسی که دنبالش بودند را پیدا کنند. می‌نویسیم که فروشگاه‌های دیجیتال جان و رمق بازارچه‌ها و تیمچه‌های پررونق را پیدا کنند.

برندسازی محتوایی در شبکه های اجتماعی

لینکدین، اینستاگرام، توئیتر، فیسبوک یا یوتیوب؛ هر جاکه حضور برند یامحصولتان مهم است. به هر زبانیکه نیاز دارید و آنچه هویت شما را به مردم نشان می‌دهد، می‌نویسیم.
RaheBord-Prdct2

برندسازی محتوایی در سایت

از درباره ما تا مقالات سایت، شما به یک هویت یک‌دست و محتوایی متناسب با برندتان احتیاج دارید. ما بر مبنای نیازهای مخاطبانتان به برند شما محتوای مورد نیاز سایت را پیشنهاد می‌دهیم و در مسیر ساخت آن همراهتان هستیم.

محتوای کاتالوگ معرفی برند

اگر برای برندتان به کاتالوگ و بروشور معرفی به زبان فارسی و انگلیسی یا هر زبان دیگری نیاز دارید، با توجه به شخصیت برند و آنچه مخاطبانتان نیاز دارند،می‌نویسیم.

محتوای ویژه

محتوای هدایا، سخنرانی‌ها و مجلات شمامهمند. هر وقت هدیه ای می‌دهید،نوشتن داستان آن راهی است برای ماندگارشدن آن هدیه؛ ما در نوشتن این داستان به شما کمک می‌کنیم. با طراحی محتوایی¬ موثر برای ارائه و سخنرانی¬هایتان کمک می¬کنیم تا چگونه حرفتان به کرسی بنشیند. مجلات به عنوان محتوای تخصصی شناخته می‌شوند، تیم راه‌برد آماده کار تحقیق و پژوهش و نگارش محتوای مجلات شماست.