راهِ برد را بیشتر بشناسید!

راهِ برد چگونه ساخته شدن راهتان را آسانتر می کند؟

RaheBord-01

مسیر هم‌سفری با راه‌برد!

محتوا از دوران غارنشینی، هم‌راه بشر بوده‌است؛ و امروز برای هر کسب‌وکار، سازمان، کشور و حتی هر انسانی که حرفی برای گفتن و محصولی برای ارائه دارد، یک «باید» است. راه‌برد برای محصول و کسب‌وکار مردم راهی از جنس محتوا در قالب واژه‌ها می‌سازد. هم مسیر را می‌سازد و هم هم‌راه مردم در این مسیر است. مبدا هم‌راهی با راه‌برد چند پرسش ساده، اما مهم است. در همان ابتدای ورود به وب‌سایت‌مان وارد بخش سفارش به راه‌برد شوید. به‌سوالاتی که درباره برند، کالا یا خدمتتان و مسیری که تا به اینجا پیموده‌اید، پاسخ دهید. راه‌بلدان راه‌برد پاسخ‌های شما را به‌دقت می‌خوانند تا مشخص کنند چه چیزهایی برای این سفر لازم است و کدام راه برای برند شما مناسب‌ترین است. برای یافتن راه‌ بردتان در محتوا همراه ما باشید .

آماده سفر شوید!

برای آنکه مشخص شود کی، کجا و چگونه محتوای شما تولید شود، یک برنامه محتوایی برایتان آماده می‌کنیم؛ تا راه برد برندتان مشخص شود. برنامه‌ای که نشان می‌دهد چه موضوعاتی، در چه زمانی و در کدام رسانه باید منتشر شوند. حتی بودجه، زمان و رسانه‌های لازم برای تبلیغات و کمپین‌های را هم مشخص می‌کنیم.
برای ادامه ی راه می توانید با ما تماس بگیرید!
۲۷ ۳۲ ۶۴ ۲۶ ۰۲۱
RaheBord-03

این‌گونه سفرمان آغاز می‌شود!

سفر آغاز می‌شود و طبق برنامه محتوایی شما، برای نویسندگان، راهنمای محتوای متنی و برای طراحان راهنمای محتوای بصری ارائه می‌شود. قبل از انتشار اما یک راه بلد محتوای متنی، یک راه بلد محتوای تصویری و یک ویراستار تمام محتواها را ارزیابی می‌کنند.

انتهای این مسیر کجاست؟

برای این هم‌سفری پایانی نیست، چرا که هم‌راهان شما در راه‌برد، پیوسته همه چیز را ارزیابی می‌کنند. تا ضعف‌ها برطرف شوند، قوت‌ها تقویت و برنامه محتوایی شما موثرتر شود. به این معنا که در بازه‌های زمانی مشخص، برنامه محتوایتان بازطراحی می‌شود تا در ادامه از نسخه به‌روزرسانی‌شده برای رسیدن به اهداف استفاده کنیم. برای یافتن راه‌ بردتان در محتوا همراه ما باشید.
RaheBord-05

برخی از یابندگان راهِ برد!